Spam

Tutaj możecie reklamować swoje fanfiction.
Na pewno zajrzę :)

8 komentarzy:

 1. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  Zapraszam na http://liam-payne-best-friend-ever.blogspot.com/ Mam nadzieję, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam serdecznie do czytania opowiadania, składającego się z dwóch części: "Window on a new world" i "Gotta go my own way"!
  Jeśli chcesz czytać jedynie cz. II, ponieważ np. bardziej spodobała ci się fabuła, proszę bardzo! Części są od siebie bardzo różne, więc jeśli masz taką ochotę, możesz nawet czytać, zaczynając od "Gotta go my own way", a kończąc na "Window on a new world". Droga wolna! :D
  Fabuła "Window on a new world":
  16-letnia Emilia, która jest Polką, mieszka w Nowym Jorku. Nie miała szans na normalne życie, bo jej mamą jest znana modelka, a tatą biznesmen z kilkoma firmami. Zmienia się to jednak, gdy rodzice pozwalają jej wyjechać na jakiś czas do Polski, do babci. Jest to całkiem inny świat niż ten, w którym żyła do tej pory. W Polsce ludzie lubią ją za to jaka jest, a nie za to czyją jest córką. Zyskuje tam przyjaciółkę i... miłość. A może to tylko zauroczenie? Czy Emilia zostanie w Polsce, czy wróci do dawnego życia?

  Fabuła "Gotta go my own way":
  Kobieta znana dzięki swoim rodzicom- byłej modelce i biznesmenowi. Emilia Zielonka. Mieszka w willi, ma drogi samochód, dużo markowych ubrań, pieniędzy. Ale czy tego właśnie chce naprawdę?
  Pewnego dnia całe jej życie, na pozór poukładane, zaczyna się walić. Narzeczony odchodzi z dziwnych powodów, w jej życiu pojawiają się osoby z przeszłości, o których z całych sił przez lata próbowała zapomnieć, poznaje mężczyznę, który bardzo zmieni jej życie. Wszyscy coś ukrywają. Dzieją się podejrzane rzeczy: sekta, anonimowe telefony, liściki. Ona nie wie, o co chodzi i to ją przeraża. Chce zrobić wszystko, aby w końcu być na prawdę szczęśliwa. Ale czy będzie to takie łatwe? Z pewnością nie.
  Chcesz dowiedzieć się jak potoczy się jej życie? Zapraszam!

  no-rain-norainbow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kraina Fanfiction
  http://kraina-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://one-little-tattoo.blogspot.com/

  "Jeden mały tatuaż, a potrafi wywołać milion uczuć w moim sercu."
  czyli,
  AU, w którym Harry zostaje wypuszczony z więzienia, i postanawia odszukać swoją narzeczoną przy pomocy przyjaciółki z dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Ailla Black pojawiła się niespodziewanie, dołączając do nowej szkoły w środku semestru. Stała nieco na uboczu, nie chcąc zwracać na siebie uwagi. Mimo młodego wieku, zdobiły ją tatuaże. Miała swój własny, duży sekret, a on chciał to odkryć. Luke Hemmings był zaintrygowany i błahe korepetycje z matematyki umożliwiły mu zbliżenie się do dziewczyny. Nim się zorientował, to ona zagarnęła nad blondynem władzę, proponując dwadzieścia dziewięć powodów. Dlaczego? Chciała pokazać mu siebie.
  http://29-tattoos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Mrs Black bajkowe-szablony